Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

Kolekcja Polskiego Związku Żeglarskiego

Marka odzieży żeglarskiej D.A.D podpisała w 2013 roku umowę z Polskim Związkiem Żeglarskim na wyposażanie Reprezentacji Polski. Jest to kontynuacja strategii promocji marki wykorzystująca znanych polskich zawodników oraz najciekawsze wydarzenia żeglarskie w Polsce.

D.A.D wspiera Piotr Myszkę - czołowego polskiego windurfera, Mistrza Europy i Wicemistrza Świata w klasie RSX oraz Romana Paszke - żeglarza oceanicznego który podjął próbę bicia rekordu samotnego rejsu dookoła świata na katamaranie Gemini3.

Ponadto D.A.D jest oficjalnym dostawcą odzieży dla cyklu regat Pucharu Świata w match racingu Polish Match Tour oraz patronuje Żeglarskiemu Pucharowi Trójmiasta organizowanego przez Pomorski Okręgowy Związek  Żeglarski.

D.A.D to marka odzieży dedykowanej żeglarstwu, jednak równie dobrze sprawdzająca się jako odzież promocyjna. Sponsorowane przez D.A.D teamy i imprezy żeglarskie, korzystają z dostarczanych produktów zarówno na pełnym morzu jak i w codziennym życiu. Ubrania tej marki są również częstym elementem wielkich eventów czy odzieży firmowej pracowników marek dla których jakość to priorytet. Współpraca D.A.D i PZŻ to wyjątkowa okazja na nabycie doskonałych jakościowo produktów tej marki w sprzedaży detalicznej.

Stworzona w związku ze współpracą D.A.D i PZŻ specjalna kolekcja, obejmuje elementy garderoby, wszystkie specjalnie oznakowane godłem i logo PZŻ. To niecodzienna okazja dla każdego aby zakupić oficjalną odzież Kadry Polski PZŻ, z godłem RP i logami PZŻ.

W przyszłości będzie można zakupić limitowane kolekcje dla wybranego żeglarza czy zespołu w oryginalnym oznakowaniu.

To co wyróżnia markę D.A.D to wysokiej jakości, funkcjonalne materiały, inteligentne rozwiązania i doskonałe wykończenia oraz detale. Liczymy na to, że zarówno profesjonalni zawodnicy jak i amatorsko zajmujący się tą dziedziną żeglarze docenią jakość i funkcjonalność produktów D.A.D

Zapraszamy do sklepów internetowych www.brandyourteam.pl i www.dad-sport.pl Oraz wybranych sklepów żeglarskich w Polsce.

 

 

Podziel się ze znajomymi