Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

O marce D.A.D

D.A.D Sportwear to marka najwyższej jakości, szwedzkiej odzieży sportowej dedykowanej przede wszystkim żeglarstwu. Produkty testowane są przez profesjonalnych żeglarzy, w ekstremalnych warunkach kontaktów ze słoną wodą, silnym wiatrem i mgłą. To co wyróżnia markę D.A.D to wysokiej jakości, funkcjonalne materiały, inteligentne rozwiązania i doskonałe wykończenia oraz detale.

Marka powstała w 1958 roku w Szwecji jako część grupy HEFA. Od chwili powstania, priorytetem było tworzenie odzieży inspirowanej życiem na morzu, praktycznej i wytrzymałej. W ciągu swojej ponad pięćdziesięcioletniej historii, marka D.A.D sponsorowała wiele żeglarskich teamów i regat na całym świecie. Od wprowadzenia jej na polski rynek we wrześniu 2012 roku jej logo wielokrotnie pojawiało się na łodziach, banerach, flagach i stronach internetowych wielu żeglarskich eventów w Polsce, a odzież tej marki zaczęli nosić najbardziej utytułowani polscy żeglarze (m.in. Roman Paszke i Piotr Myszka).

D.A.D Sportswear to marka odzieży dedykowanej żeglarstwu, jednak równie dobrze sprawdzająca się jako odzież promocyjna. Sponsorowane przez D.A.D teamy żeglarskie, korzystają z dostarczanych produktów zarówno na pełnym morzu jak i w codziennym życiu. Ubrania tej marki są również częstym elementem wielkich eventów czy odzieży firmowej pracowników marek dla których jakość to priorytet.

Marka D.A.D w Polsce podpisała w 2013 roku umowę z Polskim Związkiem Żeglarskim na wyposażanie Reprezentacji Polski. Jest to kontynuacja strategii promocji marki wykorzystująca znanych polskich zawodników oraz najciekawsze wydarzenia żeglarskie w Polsce. Oprócz PZŻ wspieramy również inne wydarzenia Żeglarskie m.in. Gdynia Sailing Days, NordCup, Żeglarski Puchar Trójmiasta i Polish Match Tour.

Podziel się ze znajomymi