Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

Znów sponsorujemy Reprezentację Polski!

2015.03.13

Miło nam poinformoważ, że nasza marka D.A.D Sportswear po raz trzeci z rzędu została wybrana na oficjalnego dostawcę odzieży Reprezentacji Polski PZŻ.

Znów sponsorujemy Reprezentację Polski!

Nasza marka jest obecna na polskim rynku od 2012 roku, od momentu pojawienia się wspieramy eventy i jesteśmy partnerem technicznym m.in. Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta, Polish Match Tour czy Akademii Kusznierewicza.
O wybraniu nas na partnera Reprezentacji Polski na kolejny rok zaważył profesjonalizm dotychczasowej obsługi oraz jakość dostarczanych przez naszą firmę produktów. Bardzo nas cieszy, że dostarczane przez nas uniformy są równie chętnie noszone na oficjalnych wydarzeniach, co w życiu prywatnym.
Stworzona na 2015 rok dla Reprezentacji Polski kolekcja obejmuje kompletną garderobę w skład wchodzą: kurtka Crosscut, polo Eaton, bluza Melrose, bezrękawnik softshelowy Geraldton, czapka i koszula wizytowa. Kolekcja co sezon jest rozszerzona o kolejne elementy.
Produkty D.A.D Sportswear dostępne są w wybranych sklepach żeglarskich i w dystrybucji u wyspecjalizowanych dealerów, dzięki czemu trafiają do żeglarskich teamów, czy stają się uniformami podczas eventów. Ułatwieniem jest to, że prócz dystrybucji produktów, zapewniamy również serwis brandingowy, umożliwiający personalizację naszych produktów.


Odzież D.A.D to wspaniały pomysł na prezent dla miłośników żeglarstwa lub na stylowy uniform dla pracowników na tematyczny wyjazd integracyjny.

Podziel się ze znajomymi