Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

Żeglarski Puchar Trójmiasta 2015

2015.04.30

Z dumą informujemy, że po raz trzeci jesteśmy sponsorem technicznym trzydniowych regat o Żeglarski Puchar Trójmiasta, które odbędą się w dniach 29-31.05.2015 r.

Żeglarski Puchar Trójmiasta 2015
Żeglarski Puchar Trójmiasta to wydarzenie, które otwiera sezon żeglarski na wodzie. Regaty odbywają się w trzech najważniejszych ośrodkach żeglarskich Trójmiasta – w marinach Gdańsk, Sopot oraz Gdynia. Impreza organizowana jest przez Pomorski Związek Żeglarski z inicjatywy mistrza olimpijskiego Mateusza Kusznierewicza i angażuje Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z Gdańska i Sopotu oraz Gdyński Ośrodek Sportu.
 
 
 
Jest to trzydniowe święto żeglarstwa, podczas którego zmaganiom na wodzie towarzyszą wyjątkowe atrakcje na lądzie. Zamierzeniem realizatorów jest promocja żeglarstwa i akwenu Zatoki Gdańskiej. Otwierające sezon regaty, są jednocześnie okazją do przybliżenia tej pięknej dyscypliny sportu amatorom oraz przedstawicielom mediów. Żeglarski Puchar Trójmiasta otwiera sezon na wodzie i jest obowiązkowym występem regatowym każdego żeglarza z obszaru Bałtyku Południowego. Do udziału zaproszeni są zarówno amatorzy, jak i zawodowcy.
 
 
 
Poniżej prezentujemy filmy z poprzednich edycji :

2014 https://www.youtube.com/watch?v=pusTxyKQjzA

Podziel się ze znajomymi