Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

XI regaty u Puchar Związku Banków Polskich coraz bliżej

2013.09.02

W tym roku D.A.D został partnerem i fundatorem głównych nagród w tej imprezie. Dla zwycięzców przewidziane zostały kurki D.A.D Cairns.

XI regaty u Puchar Związku Banków Polskich coraz bliżej

Regaty o Puchar Związku Banków Polskich są jedną z wielu cyklicznych imprez sportowych, która odbywa się jesienią każdego roku w ramach wydarzeń Akademii Sportu Klubu Bankowca.

W tym roku D.A.D został partnerem i fundatorem głównych nagród w tej imprezie. Dla zwycięzców przewidziane zostały kurki D.A.D Cairns.

Impreza dedykowana jest pracownikom sektora bankowo – finansowego ale również wszystkim firmom  współpracującym ze środowiskiem bankowym oraz towarzystwom ubezpieczeniowym.
Tegoroczne wyścigi odbędą się na trudnym akwenie, jeziorze Jeziorak, najdłuższym zbiorniku wodnym w Polsce. Trudności generuje jego położenie -  występują na nim wyspy, półwyspy oraz wiele zatok. Zapowiadają się ciekawe zmagania i aż 9 wyścigów.

Aby zgłosić załogę wystarczy wypełnić formularz a następnie odesłać go na adres agnieszka.narewska@vmgevents.pl, załączając dowód wpłaty. Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 13 września 2013 r. do godz. 15:00. Tegoroczne wpisowe: Cena za jednego uczestnika wynosi 700 zł.


Wszystkich, którzy pojawią się już w piątek 27 września, zachęcamy do treningów na jachtach, które będą dostępne od godz. 15:00. Oficjalne otwarcie regat nastąpi w piątkowy wieczór przez Dominika Życkiego, polskiego żeglarza sportowego, mistrza świata. W sobotni poranek, po wspólnym śniadaniu i odprawie sterników wszyscy spotykamy się nad jeziorem, gdzie dla naszych bankowców czekać będzie 25 jachtów otwarto pokładowych Omega Standard, popularnych w Polsce łódek regatowych i turystycznych. Po zmaganiach na wodzie, uczestnicy zaproszeni będą do wieczornego świętowania. W programie między innymi: poczęstunek, loterie i koncert zespołu Formacja.

Zachęcamy również do odwiedzenia FB Akademii Sportu Klubu Bankowca: https://www.facebook.com/KlubBankowcaZBP
Pod tymi  adresami znajdziecie Państwo najświeższe informacje.


*Koszty zakwaterowania każdy uczestnik pokrywa we własnym zakresie. Rezerwacji można dokonać pod numerem telefonu 662 227 843 lub mailowo biuro@mcawgerczak.pl z dopiskiem „ZBP”.  

 

Podziel się ze znajomymi