Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

Wygraliśmy! 1. miejsce w Biznes Lidze Żeglarskiej!

2017.10.10

Nasz zespół D.A.D/SECURITY EXPERT wygrał rundę finałową oraz całą tegoroczną edycją Biznes Ligi Żeglarskiej! To wielki sukces i radość!

Wygraliśmy! 1. miejsce w Biznes Lidze Żeglarskiej!

VI edycja Biznes Ligi Żeglarskiej obfitowała w wiele zwrotów akcji, a tabela wyników przewracała się niemal po każdych regatach. Od pierwszej rundy z bardzo dobrej strony pokazały się trzy zespoły – Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A., Yacht Club Sopot oraz złożony z dwóch firm D.A.D Sportswear / Security Expert. Kroku próbowały dotrzymać im Argocard, Olivia Business Centre czy Archeo Souvenirs. Widać było jednak różnice w doświadczeniu pomiędzy załogami, gdyż dla pierwszych czterech zespołów był to już jeden z kolejnych startów w Lidze, podczas gdy załogi Olivii i Archeo były zupełnymi debiutantami. Nie pomogła nawet obecność mistrza olimpijskiego Mateusza Kusznierewicza, który pełnił w załodze Olivia BC rolę instruktora podpowiadając z pokładu jachtu jak żeglować i jak prowadzić łódkę.

 

 

Niespodziankę przygotował za to zespół D.A.D / Security Expert, który wymienił połowę składu w tym sternika. Było to jednak tylko pozorne osłabienie, gdyż do zespołu powrócili zawodnicy mający za sobą starty w trzech poprzednich edycjach Ligi. Walka zapowiadała się pasjonująco, gdyż w historii BLŻ tytuł najczęściej rozstrzygał się w ostatnim wyścigu, ostatnich regat.

Tym razem jednak obyło się bez większej dramaturgii, gdyż od pierwszego wyścigu ogromną dominację pokazał zespół D.A.D / Security Expert . Wygrali oni 5 z 6 wyścigów pewnie sięgając po zwycięstwo w rundzie finałowej i tym samym w całej Lidze.

Zwycięski zespół przez całą edycję BLŻ startował rotacyjnie w składzie: Tomasz Barudin, Tomasz Elzanowski, Arkadiusz Leszyk, Damian Pietruszewski, Maciej Derlak i Marcin Tkaczyk.

 

Wyniki VI edycji Biznes Ligi Żeglarskiej:

  1. D.A.D Sportswear / Security Expert
  2. Atena – Usługi Informatyczne i Finasowe S.A.
  3. Yacht Club Sopot
  4. Argocard
  5. Olivia Business Centre
  6. Archeo Souvenirs / Nautis
Podziel się ze znajomymi