Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

Wspieramy Akademię Kusznierewicza

2015.05.23

Akademia Kusznierewicza powstała z myślą o wszystkich miłośnikach aktywnego i zdrowego trybu życia. Cieszymy się, że ponownie możemy wpierać tę inicjatywę.

Wspieramy Akademię Kusznierewicza

Akademia Kusznierewicza powstała z myślą o wszystkich miłośnikach aktywnego i zdrowego trybu życia. Jej pomysłodawcą i współwłaścicielem jest Mateusz Kusznierewicz – polski żeglarz regatowy, reprezentant polski, wielokrotny mistrz świata i Europy, złoty i brązowy medalista olimpijski, niekwestionowany autorytet w dziedzinie żeglarstwa oraz inicjator i ambasador wielu programów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży.

Od początków istnienia Akademii, marka D.A.D Sportswear jest partnerem technicznym tej inicjatywy. W tym roku ubieramy kadrę i uczestników w nejlepszej jakości produty, wybierane przez profesjonalnych żeglarzy - polo Eaton, oraz kurtkę Pilberra Extreme.


Polska ma wspaniałę osiągnięcia jesli chodzi o sporty wodne, liczymy, że ta inicjatywa to tych dyscylin zachęci kolejne pokolenia i pozwoli nam się cieszyć kolejnymi sukcesami naszych reprezentantów na międzynarodowych zawodach.

Podziel się ze znajomymi