Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

Targi RemaDays 2014

2014.01.22

 

5-7.02 w pawilonach EXPO XXI w Warszawie, odbędą się Międzynarodowe Targi RemaDays – największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej. D.A.D Sportswear tam będzie, Państwa też nie może zabraknąć!

Targi RemaDays 2014

Jak co roku, na początku lutego Warszawa stanie się marketingowym centrum Polski. 5-7.02 w pawilonach EXPO XXI odbędą się Międzynarodowe Targi RemaDays – największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej.

Międzynarodowe Targi Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw to największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej (ponad 570 wystawców). W trakcie 3 dni, na powierzchni około 14 000 m2 spotyka się 12 000 praktyków branży. Jest to połączenie czterech sektorów targowych:

• Out&InDoorSystems

• GiftsWorld

• TechnologyPark

• PrintShow

Multidyscyplinarność RemaDays Warsaw umożliwia wystawcom dotarcie zarówno do firm o silnej pozycji w branży, jak i tych, które dopiero rozważają możliwość inwestycji w usługi reklamowe. Budowanie osobistych relacji z klientami to dzisiaj kluczowe zadanie dla menedżerów sprzedaży każdej firmy działającej w sektorze B2B. Targi jako największe spotkanie biznesowe są najbardziej efektywnym narzędziem realizacji tego celu. Dają możliwość nawiązania kilkuset nowych kontaktów handlowych w ciągu zaledwie 3 dni. Właściwe wykorzystanie wszystkich form promocji oferowanych przez organizatora targów, pozwala każdemu uczestnikowi imprezy osiągnąć dodatni efekt finansowy.

TEXET Team zaprasza serdecznie na stoisko 1F14

 

Podziel się ze znajomymi