Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

Mistrzostwa Świata w windsurfingowej klasie RSX Enoshima, Japonia 2017!

2017.09.18

Zadanie dla Piotra Myszki na te zawody to oczywiście obrona tytułu. Rywalizacja będzie zacięta, startują najlepsi - ponad 150 osób!

Mistrzostwa Świata w windsurfingowej klasie RSX Enoshima, Japonia 2017!

Regaty będą trwały od poniedziałku do soboty podczas których jest zaplanowanych 6 wyścigów eliminacyjnych i 6 finałowych, po których zostanie wyłoniona 10 najlepszych, którzy wystartują w Medal Race w sobotę.

Na liście startowej prócz srebrnego medalisty z Rio są wszyscy medaliści Mistrzostw Świata 2016 i Igrzysk Olimpijskich Rio 2016. Tak więc są wszyscy najlepsi i Ci którzy chcą być najlepsi. 101 mężczyzn i 66 kobiet.

Wiadomość od Piotra prosto z Japonii:

"Teoretycznie w poniedziałek powinniśmy zacząć się ścigać. W praktyce może to się opóźnić z powodu Tajfunu, który właśnie dotarł w okolice Enoshimy. W nocy siła wiatru w porywach może osiągać 50-60 węzłów, czyli około 100km/h, jednak w ciągu dnia siła wiatr będzie malała i jest szansa, że po południu będzie na tyle mniej by móc popływać \uD83D\uDE09. Na razie wszystkie motorówki są wyjęte z wody, a sprzęt windsurfingowy zabezpieczony jest w budynku by nie odleciał. Tak więc rano przed wyścigami okaże się co będziemy robić pierwszego dnia regat. Będziemy mieli GPSy więc można śledzić nasze wyścigi na żywo w Internecie na stronie regat". 

Więcej informacji znajdziecie na stronie regat:

http://www.rsxclass.org/worlds2017/

oraz na stronie Facebook Piotra: 

https://www.facebook.com/Piotr-Myszka-642181552460972/

 

Podziel się ze znajomymi