Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

D.A.D Sportswear & Polish Match Tour

2013.05.16

16 maja w Szczecinie podpisano umowę współpracy pomiędzy szwedzkim producentem odzieży żeglarskiej D.A.D Sportswear oraz cyklem regat meczowych Pucharu Świata Polish Match Tour.

D.A.D Sportswear & Polish Match Tour

W ramach umowy DAD będzie oficjalnym dostawcą odzieży dla organizatorów i zawodników regat oraz sponsorem cyklu Polish Match Tour. 

To co zadecydowało o wyborze marki D.A.D przez PMT to wysokiej jakości, funkcjonalne materiały, inteligentne rozwiązania i doskonałe wykończenia oraz detale. Idealne połączenie odzieży żeglarskiej z taką, która można nosić na co dzień. 

Polish Match Tour to największy polski cykl regat meczowych w całości zaliczany do rankingu Pucharu Świata w match racingu. Cykl rozgrywany jest na akwenach całej Polski od 2007 i do tej pory rozegrano ponad 50 regat na jachtach Skippi650. W sezonie 2013 organizatorzy wzbogacili flotę jachtów o 6 jednostek typu TOM28 znanych z regat World Match Racing Tour. PMT aktywnie wspiera czołowych polskich zawodników m.in. Przemka Tarnackiego, Patryka Zbroje i Szymona Szymika.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu nawiązania współpracy z poważnym partnerem w zakresie odzieży. Od lat szukaliśmy w tej branży dostawcy o profilu biznesowym, a nie detalicznym, który umożliwi nam szerszą współprace przy tworzeniu własnych pomysłów, np. dedykowanej kolekcji PMT czy oferty eventowej dla naszych partnerów i klientów. Wierzę, że uda się nam wspólnie dobrze wypromować DAD w Polsce zarówno wśród klientów detalicznych jak i instytucjonalnych.” – podsumowuje dyrektor cyklu Maciek Cylupa.

Pierwszym przejawem współpracy jest projekt BrandYourTeam, czyli kompleksowa oferta ubrań DAD z fabrycznym brandingiem wykonywanym według specyfikacji i wymagań klienta. Ta propozycja bardzo ułatwia użytkownikowi proces pozyskania gotowych, oznakowanych ubrań dla swojego zespołu, klubu czy na event.

Pod adresem   http://brandyourteam.pl/ można znaleźć pełną ofertę D.A.D wraz z dedykowaną kolekcją ubrań dla Polish Match Tour. Asortyment będzie uzupełniany na bieżąco.

O regatach dowiesz się więcej na:

http://www.polishmatch.pl/

Podziel się ze znajomymi