Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

D.A.D & Reprezentacja Polski 2014

2014.05.26

Miło nam poinformować, że dystrybuowana przez Texet Poland marka odzieży D.A.D Sportswear ponownie została wybrana na dostawcę odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego.

Jesteśmy dumni, że to nasze ubrania nosi Reprezentacja Polski!

D.A.D & Reprezentacja Polski 2014

O decyzji zaważył profesjonalizm dotychczasowej obsługi oraz wysoka jakość dostarczanych przez naszą firmę produktów, które usatysfakcjonowały zawodników i władze PZŻ. Bardzo nas cieszy, że dostarczane przez nas uniformy są równie chętnie noszone na oficjalnych wydarzeniach, co w  życiu prywatnym.

Rozpoczęta w 2013 roku współpraca będzie więc kontynuowana w kolejnych latach, a dotychczas stworzona dla Reprezentacji Polski kolekcja, rozszerzona o kolejne elementy (kurtka Crosscut na zdjęciach, wizytowa koszula oraz spodenki Sandstone).

Wszystkie elementy tej niezwykłej kolekcji, ozdobionej logiem PZŻ i Godłem Polski, są do nabycia w regularnej ofercie TEXET Poland, można je też znaleźć w profesjonalnych sklepach żeglarskich. To wspaniały pomysł na prezent dla miłośników żeglarstwa lub na stylowy uniform dla pracowników na tematyczny wyjazd integracyjny.

Cieszymy się z kontynuacji współpracy, a zawodnikom życzymy dalszych sukcesów.

 

:

Podziel się ze znajomymi