Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

D.A.D partnerem Volvo Gdynia Sailing!

2014.08.12

Nabierz wiatru w żagle podczas najważniejszego wydarzenia tego sezonu – regat Volvo Gdynia Sailing Days 2014. To już XV edycja tego niezwykłego wydarzenia.

Marka D.A.D jest partnerem technicznym imprezy.

D.A.D partnerem Volvo Gdynia Sailing!

W dniach 8-24 sierpnia 2014 roku do Gdyni – Żeglarskiej Stolicy Polski – zawitają czołowi zawodnicy wszystkich klas żeglarskich, którzy, tnąc wody Zatoki Gdańskiej, zamienią okolice Mariny Gdynia w arenę emocjonującego sportowego widowiska, jakiego próżno szukać w jakimkolwiek innym miejscu na świecie!

Widowiskowe wyścigi jachtów i imprezy towarzyszące dają gwarancję dobrej zabawy oraz mocy wrażeń dla wszystkich – zawodników, turystów i mieszkańców miasta. W tym roku w ramach Volvo Gdynia Sailing Days odbędzie się kilkanaście prestiżowych regat na poziomie mistrzostw Polskie oraz Europy.

Zawodnicy zmierzą się ze sobą m.in. w ramach Mistrzostw Polski i Europy Juniorów klasy 42/470, Gdynia Match Cup i A-Class, Volvo Gdynia Sailing Day to jedno z najważniejszych wydarzeń żeglarskich w Polsce. Kilkanaście konkurencji rozgrywanych na przestrzeni szesnastu dni zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających miłośników sportów wodnych.

Marka D.A.D jest partnerem technicznym, dostarczyliśmy limitowane serie kurtek Croscutt z logotypami Volvo Gdynia Sailing Days na nagrody rzeczowe dla zwycięzców.

Zdjęcia naszej kurtki:

Więcej informacji na:

www.gdyniasailingdays.org

Do zobaczenia w Gdyni – Żeglarskiej Stolicy Polski!

Podziel się ze znajomymi