Oficjalny dostawca odzieży dla Polskiego Związku Żeglarskiego
 

BOATSHOW Łódź 14-16.11

2014.11.07

W dniach 14–16.11 br. podczas XVI Targów BOATSHOW, Łódź będzie gościła producentów, importerów oraz handlowców Polskiego Przemysłu Jachtowego. Nie zabraknie tam również naszego stoiska na, które serdecznie Państwa zapraszamy.

BOATSHOW Łódź 14-16.11

W tegorocznej edycji targów, która odbędzie się w Hali EXPO, przy Al. Politechniki 4 udział weźmie 192 wystawców z siedmiu państw, prezentujących ponad sto jednostek pływających.
Targi odwiedzą również miłośnicy sportów i rekreacji wodnej zainteresowani nową ofertą handlową, turystyką wodną, warsztatami tematycznymi, ciekawi nowych rozwiązań.
Zachęcamy do czynnego udziału w seminariach, warsztatach i prezentacjach, prowadzonych przez doświadczonych praktyków - terminarz spotkań znajdą Państwo na stronie http://boatshow.pl/

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (nr 87) oraz do akcji promocyjnej na Limitowaną Kolekcję D.A.D dla PZŻ. Na stoisku Polskiego Zwiazku Żeglarskiego będą dostępne specjalne kupony rabatowe upoważniające do zakupu odzieży Reprezentacji Polski z oferty D.A.D  z atrakcyjnym rabatem.

Życząc Państwu dobrych wrażeń, mówimy do zobaczenia na naszym stoisku na BOATSHOW.

Podziel się ze znajomymi