The official clothing supplier for the Polish Yachting Association
Odzież żeglarska

DEMAND THE BEST FROM YOUR CORPORATE WEAR

Soft shell, zip guard, articulated sleeves and taped seams. With the right equipment working together is easy come storm or calm, rain or shine.

wyjazdy integracyjne

Lying in the sun on the fore deck. Behind the helm with the water swirling. Or having a warming cup of tea at a meeting right inside the cabin. DAD makes clothes to be seen in for all imaginable occasions. Trim your sails and enjoy the clothes that quite simply live up to their philosophy: Designed for Ambitious Companies!

Texet przedstawiciel D.A.D

D.A.D is a Swedish brand. Functional corporate wear for leading edge companies, inspired by the life at sea. Lavish quality garments that always show you at your best angle. No matter how, where or when you choose to be seen....

 

DAD ponownie partnerem Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta 2018!

2018.03.02

Już za niecałe 3 miesiące, tradycyjnie w ostatni weekend maja żeglarze będą mieli okazję aktywnie rozpocząć sezon w ramach Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta.

DAD ponownie partnerem Żeglarskiego  Pucharu Trójmiasta 2018!

Regat, które już szósty raz odbywają się w każdym z trójmiejskich miast. Tegoroczna edycja zostanie zainaugurowana w Gdyni 25 maja w piątek, w sobotę zawodnicy będą rywalizowali na trasie Gdynia – Sopot, niedzielne zakończenie odbędzie się w Gdańsku.

Corocznie obserwujemy wzrost profesjonalizmu załóg i przygotowania do sezonu. Cieszy nas też, że armatorzy wyrabiają certyfikaty klasowe ORC. Żeglarski Puchar Trójmiasta to idealna okazja do sprawdzenia zespołu i jachtu przed letnimi wyzwaniami. W tym roku przez dwa dni przed pierwszym startem będzie pracowała komisja techniczna sprawdzająca wszelkie pomiary klasowe zapowiada Bogusław Witkowski, Prezes Pomorskiego Związku ŻeglarskiegoSporo się nauczyliśmy w trakcie ubiegłorocznych mistrzostw Europy ORC w Gdańsku i teraz nie pozostaje nam nic jak tylko  naśladować najlepszych. To jedyny sposób na dogonienie europejskiej i światowej czołówki -  Podsumowuje Prezes Związku, który zainicjował na Pomorzu cykl szkoleń regatowych trwających regularnie już od stycznia.

Jak co roku organizatorzy szukają sposobów na uatrakcyjnienie regat i zaskoczenie uczestników, których liczba rośnie z każda kolejna edycją. W tym roku może to być nawet pięciuset żeglarzy. Nie tylko żeglaże szykują się do sezonu. Gospodarze i organizatorzy nie zostają w tyle, ugoszczenie prawie 80 jachtów i 500 zawodników jest sporym wyzwaniem logistycznym, dlatego w tym roku prace nad Pucharem trwały całą zimę, a już wkrótce odsłonimy wszystkie niespodzianki i nowości tegorocznej edycji mówi Kasper Orkisz z Premium Yachting - koordynator regat. Oczywiście sprawdzone rozwiązania zostają, dlatego wraz z zapisami rozpoczęliśmy akcję #Brandyourteam, wraz
z producentem odzieżowym DAD Sportwear, który ubiera załogi  od początku istnienia Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta. W tym roku każda załoga może zamówić dedykowane koszulki z nazwą zespołu
i imieniem zawodnika. Z takiej możliwości skorzystało w ubiegłym roku ponad 150 żeglarzy i liczymy, że będzie ich jeszcze więcej! –
dodaje.

Żeglarski Puchar Trójmiasta, to również świetna okazja dla młodych adeptów żeglarstwa do spróbowania swoich sił w nowych warunkach, na wieloosobowym nowoczesnym jachcie, co dla wielu z nich będzie zupełnie nowym wyzwaniem. W tegorocznej edycji na starcie regat pojawi się sopocka załoga złożona z młodzieży uczestniczącej  w programie szkolenia żeglarskiego  „Sopot pod żaglami”. Program, realizowany od wielu lat i finansowany przez miasto, adresowany jest do wszystkich uczniów. Dzięki niemu sopockie dzieci i młodzież mają okazję posmakować żeglarstwa. Wielu z nich kontynuuje swoją przygodę z morzem w klubach żeglarskich.

Cieszę się, że nasi uczniowie będą mogli uczestniczyć w profesjonalnej rywalizacji na wodzie i razem stworzą jedną z załóg Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta - mówi Magdalena Jachim, rzecznik Miasta Sopot.

Sopot  po ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata Katamaranów, ponownie będzie miejscem regat najwyższej próby. W drugiej połowie sierpnia Sopocki Klub Żeglarski będzie gospodarzem Mistrzostw Europy w klasie RS:X, gdzie wśród faworytów będzie kilkoro naszych rodaków i sopocian!

Na stronie www.zeglarskipuchartrojamista.pl oraz www.facebook.com/zeglarskipuchartrojmiasta, systematycznie odsłaniane będą kolejne informacje o tegorocznej edycji regat. W dniach 8-11 marca na stoisko Land Rover Polska na targach Wiatr i Woda w EXPO XXI w Warszawie, będzie można zobaczyć Puchar przygotowany specjalnie na tegoroczną edycję.

 

Żeglarski Puchar Trójmiasta

Trzydniowe regaty rozgrywane na wodach Zatoki Gdańskiej dla załóg jachtów morskich i kabinowych. Organizatorem Żeglarskiego Pucharu Trójmiasta jest Pomorski  Związek Żeglarski przy współpracy
z Premium Yachting, a gospodarzami imprezy są miasta Sopot, Gdańsk i Gdynia.

 

Zapraszamy do odwiedzania:

 www.zeglarskipuchartrojmiasta.pl 

www.facebook.com/zeglarskipuchartrojmiasta

 

Kontakt dla mediów:

Kasper Orkisz

media@żeglarskipuchartrojmiasta.pl

(+48) 501 09 44 61

Share this with friends